Duvilax hĺbková penetrácia
Duvilax hĺbková penetrácia
Hodnotenie:

Duvilax hĺbková penetrácia

Hĺbková penetrácia koncentrát – Napúšťanie nerovnako alebo nadmerne nasiakavých podkladov.

Zvlášť je vhodná na napúšťanie podkladov zhotovených na sadrovej báze a na sadrokartón. Ďalej sa používa na úpravu poréznych alebo silne nasiakavých podkladov (cementové potery, nový betón a podobne), ich hĺbkové  spevňovanie a bezprašnú úpravu. Použitie penetrácie obmedzuje prenikanie vody do podkladu. Na napenetrovaný podklad sa nanášajú tenkovrstvé alebo liate potery, stierky, tenkovrstvé minerálne a akrylátové omietky, či maľovka. Tiež sa naň lepia obklady a dlažba. Je vhodná na používanie v exteriéroch, v interiéroch a na potery s podlahovým vykurovaním.

Hĺbková penetrácia sa podľa druhu podkladu používa riedená vodou:

  • zriedená v pomere 1 : 4 – 5 (1 diel penetrácie a 4 – 5 dielov vody) na sadrové potery, sadrokartón, stierky, prípravný náter pred stierkovaním a lepením, na nový betón
  • zriedená v pomere 1 : 6 (1 diel penetrácie a 6 dielov vody) na cementový poter, porézne alebo silne nasiakavé podklady. V prípade aplikácie na takéto povrchy, odporúčame použiť 2 nátery.

Duvilax Hĺbková penetrácia  – je určená na priame použitie bez riedenia.

Duvilax Hĺbková penetrácia je roztok určený na napúšťanie podkladov zhotovených na minerálnej a  sadrovej báze a na sadrokartón. Ďalej sa používa na úpravu poréznych alebo silne nasiakavých podkladov (cementové potery, nový betón a podobne). Na takto upravený podklad sa nanášajú tenkovrstvé alebo liate potery, stierky, maľovka alebo pred lepením obkladov a dlažieb. Hĺbkovú penetráciu odporúčame používať na hĺbkové spevňovanie nasiakavých povrchov a na ich bezprašnú úpravu. Je vhodná na používanie v interiéroch, v chránených exteriéroch a na podlahové vykurovanie.

Technické listy

technický list penetrácia
technický list koncentrát
Obrázok