Lepidlá a disperzie Duvilax

LP – lepidlo na lepenie parkiet a korku

Duvilax LP je určené na lepenie nelakovaných mozaikových a lamelových parkiet vyrobených z tvrdých drevín (okrem buku) a nelakovaných korkových podlahovín a korkových obkladov na podklad prijímajúci vlhkosť z lepidla (napr. cementové potery).

Viac

L-58 – lepidlo na obklady a dlažby

Duvilax L-58 - lepidlo na obklady a dlažby je univerzálne stavebné lepidlo. Používa sa na lepenie textilných a PVC-podlahovín, linolea, marmolea, mramorovej dlažby, keramických a polystyrénových obkladov a podhľadov a podobne.

Viac

Duvilax LS-50

Duvilax LS-50 je štandardné lepidlo na drevo pre interiér v triede D2. Používa sa na lepenie montážnych spojov pri výrobe nábytku, na lepenie masívneho dreva – čapové spoje, jednoduchý ozub, cink, na pokos, pero-drážka a i.

Viac

Duvilax Expres LS

Duvilax Expres LS je lepidlo na drevo pre interiér veľmi rýchlou tvorbou spoja v triede D2. Používa sa na lepenie montážnych spojov pri výrobe nábytku, na lepenie masívneho dreva – čapové spoje, jednoduchý zub, cink, na pokos, na tupo, pozdĺžne, na pero-drážku a i.

Viac

Duvilax D3 Rapid

Duvilax D3 Rapid je jednozložkové lepidlo na drevo s rýchlou tvorbou spoja, odolávajúce vlhkosti podľa EN 204 v kategórii D3. Je vhodné na lepenie montážnych a plošných spojov, na lepenie dýh, rámov, pozdĺžne spájanie, výrobu okien, dverí...

Viac

Duvilax BD-20

Výrazne zlepšuje vlastnosti, ktoré sú dôležité pri aplikácii zmesi. Zlepšuje výsledné vlastnosti hotovej zmesi.

Viac

Duvilax hĺbková penetrácia

Duvilax Hĺbková penetrácia  - je určená na priame použitie bez riedenia. Hĺbková penetrácia koncentrát - Napúšťanie nerovnako alebo nadmerne nasiakavých podkladov.

Viac